Youtube Videosunu MP3'e Bedava Dönüştürmenin En Kolay Yolları

Ben videomdaki sesi seviyorum. Videodan ses dinlemek istiyorum.Ve bazen, bir YouTube videosundan çevrimdışı ses dinlemek istiyorum.Şimdi, soru şu ki, videoyu MP3'e, YouTube videosunu MP3'e nasıl dönüştürebilirim?

Bunu nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız endişelenmenize gerek yok, çünkü bu gönderi ayrıntılı cevapları gösteriyor.

YOUTUBE’DAN MP3'E 10 ÜCRETSİZ DÖNÜŞTÜRÜCÜLER: Youtube Videosu MP3'e nasıl dönüştürülür?

Bazen, internete erişemezsiniz veya herhangi bir nedenle, medyayı çevrimdışı dinlemeyi tercih edersiniz.Neyse ki, birçok çevrimiçi ve ücretsiz YouTube’dan MP3'e dönüştürücüler videoyu MP3'e dönüştürebilir ve çevrimdışı veya arka planda bir şarkıyı dinleyebilir veya müziği kendi videolarınızda kullanabilirsiniz..

Daha kalitesiz bir YouTube’dan MP3'e dönüştürücü siteyi kullanmak yetersiz olabilir ve hatta bilgisayarınıza virüs bulaştırabilir.

#1. OnlineVideoConverter

OnlineVideoConverter neredeyse tüm tarayıcılarla tamamen uyumludur.YouTube gibi çevrimiçi videoları MP3'e dönüştürebilir.

Youtube videosu MP3'e nasıl dönüştürülür?

1.Adım: OnlineVideoConverter resmi sitesini açın ve CONVERT A VIDEO LINK’i seçin.

2.Adım: YouTube video URL’sini kopyalayıp OnlineVideoConverter web sitesine yapıştırın.

3.Adım: Verilen format biçimlerinden MP3'ü seçin.

4.Adım: Dönüşüm işlemini başlatmak için Start’a tıklayın..

#2. YTmp3

YouTube video URL’sini YTMP3'ün dönüşüm çubuğuna ekleyin, ardından çıkış biçimi olarak MP3 veya MP4'ü seçip Convert butonuna tıklayın.YouTube videosunu MP3 / MP4'e kaydetmek veya dönüştürülen dosyayı Dropbox’a yüklemek için Download’a tıklayın.

YTMP3, YouTube videolarını kolayca MP3 (ses) veya MP4 (video) dosyalarına dönüştürmenizi ve onları ücretsiz olarak indirmenizi sağlar.Ve bu hizmet bilgisayarlar, tabletler ve mobil cihazlar için çalışır.Ne yazık ki, başka bir indirme biçimi seçemezsiniz çünkü bu YouTube’dan MP3 dönüştürücü şu anda yalnızca MP3 ve MP4 biçimini desteklemektedir.

#3. Apowersoft Free Video to MP3 Converter

İlk önce üye olarak kayıt olmalısınız.Daha sonra bir YouTube videosunun URL’sini kopyalayıp uygulamanın URL kutusuna yapıştırabilir ve Convert düğmesine basabilirsiniz.Sonra, çıktı ayarları menüsü şuanki sayfada görünecektir.Ardından, aynen ayarları seçebilir ve Download düğmesine tıklayabilirsiniz.

#4. ListentoYouTube

URL’yi herhangi bir YouTube sayfasından girebilir ve GO düğmesine basabilirsiniz Bundan sonra, bu uygulama hızlı bir şekilde video dosyasını bulacak ve sesi indirilebilir bir MP3 dosyası olarak çıkaracaktır.

Tam URL’yi hatırlamıyorsanız, aradığınız videoyu bulmak için arama anahtar kelimelerini yazmanız yeterlidir. Sonra, bu videoyu MP3'e dönüştürebilirsiniz.

Ben de dahil tüm YouTube severler için kötü haber, bu web sitesinin kapalı olması ve düzeltilip düzeltilemeyeceğini bilmiyoruz.Eğer siz de bu durumla karşılaşırsanız, başka bir hızlı, kullanımı kolay ve güvenilir MP3 video dönüştürücüyü çevrimiçi deneyebilirsiniz.

#5. YouTube MP3 Converter

#6. YTBmp3

Youtube mp3 çevirici, kullanıcı dostu bir arayüz ve yüksek dönüşüm hızı sunar. YouTube videosunu indirmek ve MP3'e dönüştürmek için video URL’sini kolayca yapıştırabilir veya videoyu doğrudan bu ücretsiz YouTube çevrimiçi dönüştürücüsünden arayabilirsiniz.Daha sonra, sadece basit bir tıklama ile tüm çalma listesini indirebilirsiniz.

#7. YouTubeMP3.Today

YouTube’u MP3'e 4 basit adımda dönüştürmek için Youtubemp3.today kullanın.

  • İndirmek istediğiniz videonun URL’sini kopyalayı
  • İlgili URL’yi programın üzerindeki yapıştırma kutusuna yapıştırı.
  • Mavi düğmeye tıklayın veya tuşlayın- Convert Video & Download MP3.Ardından, birden fazla MP3 indirme düğmesini göreceksiniz.
  • İstediğiniz düğmeleri seçin ve Downloadsimgesine tıklayı

#8. FLVto

YouTube videosunu MP3'e dönüştürmek için ilgili YouTube video bağlantısını yapıştırma kutusuna yapıştırın ve hedef biçiminiz olarak MP3'ü seçin. Bundan sonra, yüksek kaliteli MP3 dosyanızı elde etmek için Convert To tuşuna basın.

Bu ücretsiz çevrimiçi youtube mp3 çevirici ayrıca MP3'den bir ses çıkışı seçmenize ve dönüştürülen dosyayı e-postanıza göndermenize de olanak sağlar.

#9. 2Conv

YouTube videosunu tek bir tıklamayla MP3'e dönüştürmek için video URL’sini yapıştırmanız, çıktı biçiminiz olarak MP3'ü seçmeniz ve dönüştürülen MP3 dosyanızı almak için Convert seçeneğine tıklatmanız yeterlidir.

2conv.com ile ilgili bölümümü söylemeliyim. Sayfada herhangi bir yeri ilk kez tıkladığınızda AD açılır pencereleri yani reklamlar karşımıza çıkar . Bu çok tatmin edici bir deneyim değildi açıkcası.

#10. Convert2MP3

Youtube videosu MP3'e nasıl dönüştürülür?

Youtube videosu URL’sini yapıştırın, Convert to MP3'ü seçin ve Convert düğmesine tıklayın.

MP3 video dönüştürmek nasıl. Click to tweet

Bölüm 2. En iyi Videodan MP3'e Dönüştürcü:Video MP3'e nasıl dönüştürülür?

En iyi 10 youtube mp3 dönüştürücü öğrendikten sonra, sizin için başka bir masaüstü yazılımı paylaşmak istiyorum.MiniTool Movie Maker

Burada ücretsiz bir video düzenleme yazılımı olan MiniTool Movie Maker önermeden geçemeyeceğim.Bu ücretsiz MP3 video dönüştürücü, neredeyse tüm video dosyası biçimlerini MP3'e dönüştürmenize yardımcı olabilir ve video veya sesi kolayca MP3'e dönüştürmenize yardımcı olacak eklenti benzeri özellikler sunuyor. Daha da önemlisi, bu araçla filigranların nasıl kaldırılacağı konusunda endişelenmenize gerek yok.

İlgili makale: PC için 2019'un Fligransız En iyi 8 Video Düzenleme Programı

Video MP3'e nasıl dönüştürülür?

PC’ye MiniTool Movie Maker’ı indirip yükleyin, daha sonra onu başlatın ve ana arayüzünü elde etmek için Full-Feature Mode’a tıklayın.

Video dosyalarınızı bu ücretsiz videodan MP3'e dönüştürücüye aktarmak için Import Media Files düğmesine tıklayın.

Hedef video dosyasını sürükleyip film şeridine bırakın.Burada isterseniz, uzun bir film dosyası oluşturmak için birçok video dosyasını film şeridinin içine sürükleyip bırakabilirsiniz.Bu yayında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.: Videoları kolay ve hızlı bir şekilde birleştirmenin 5 yolu (%100 Çalışıyor)

Export düğmesine tıklayın ve ardından MP3'ü seçin. Sonra, bu dosya için bir isim yazın, dosyayı depolamak yani kaydetmek için güvenli bir yer seçin.

Son olarak, Export düğmesini tıklayın. Bundan sonra, bu ücretsiz video düzenleme yazılımı, videoyu MP3'e dönüştürmeye başlar.

Aslına bakılırsa, bu ücretsiz MP3 video dönüştürücü, videoyu mp3'e dönüştürmekle kalmaz aynı zamanda videoyu MP4, WMV, MOV ve diğer video formatlarına da dönüştürür.Daha fazla bilgi için bu yazıyı okuyabilirsiniz Video Formatını Nasıl Değiştirebilirim? En iyi ücretsiz 6 Video Dönüştürücü.

Ayrıca, en iyi videoyu mp3'e dönüştürücü,yeni kullanıcıların kolayca harika bir video oluşturmasına yardımcı olacak film şablonları sunar. Kullanıcıların fotoğraf slayt gösterileri oluşturmasına ( Facebook Slayt Gösterisi dahil), videoyu kırpma / bölmesine, videolara altyazı eklemesine ve videoların kontrastını değiştirmesine, vb. izin verir.

Keşfetmek ve araştırmak için daha güzel özellikler de var. Şimdi abone olup hayal gücünüzle şaheserinizi yaratmak için bu aracı kullanabilirsiniz.

MiniTool Movie Maker, yerel videoyu MP3'e dönüştürmek için iyi bir seçimdir.Bir YouTube videosunu MP3'e nasıl dönüştürebileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

MiniTool Movie Maker videoyu MP3'e ücretsiz dönüştürebilir. Click to tweet

SONUÇ

YouTube videosunu MP3'e dönüştürmeyle ilgili herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, lütfen aşağıdaki yorumlar bölümünde bir yorum bırakarak veya [email protected] . adresine bir e-posta göndererek bize bildirin.

Bu gönderiyi beğendin mi? Başkalarıyla da paylaş!

Originally published at https://www.minitool.com on September 30, 2019.